Co je Webevize ART?

Webevize Art jsou nejen srdcovky Davida z Webevize. Webevize Art je především demo web vystavěný pomocí platformy LabiBlog.

Zatímco ve vedlejším okně obrovského retina displeje běží závěrečné titulky japonského filmu AKIRA (1988), v okně webového prohlížeče právě píšu úvodník na stránku Webevize ART.

Tedy, pěkně od začátku. Jsem David Kaplan nebo jen David z Webevize. Slovo Webevize mi poprvé přišlo na mysl v létě 2013. Webevize je portál s online nástroji pro podnikání. Moje značka.

Abych se představil více: jsem hlavní profesí televizní produkční a srdcem grafický web designer a projektový manažer. Weby, e-shopy, video, to je moje!

Instagram @davidzwebevize

Mám přehled v oblastech webová grafika, vektorová grafika, ikony, animace, video na web a sociální sítě. Jsem produkční, tak se nepletu do všeho. Mám na to profíky. Ty nejlepší, s kterými jsem spolupracoval v průběhu 23 leté praxe v oboru produkce.

Konec vychloubání, radši vám povím, co je Webevize Art.

Stránky Webevize Art se zrodily z praktického důvodu. Testuju blogovací platformu pro příchozí marketing LabiBlog, takže se mi docela hodí vizuálně poutavý, působivý obsah.

Propadl jsem kouzlu japonských animovaných filmů. Mám tady super online prostor pro představení animáků, do kterých jsem se zamiloval. Mám to ale těžký. Začal jsem filmy neuvěřitelně vlídného japonského režiséra Hayao Miyazaki. Jeho první film jsem viděl v roce 2005. Cesta do fantazie. Hayao, to je pro mě nejvyšší příčka animovaného filmu.

Cesta do fantazie, Studio Ghibli

Z filmu Cesta do fantazie, Studio Ghibli. Více čtěte v rubrice Hayao Miyazaki

Animáky to začíná. Po kompletně zpracované Miyazakově filmografii se vrhnu na dalšího japonského režiséra, mého vrstevníka Makoto Šinkai. Ten mě ohromil filmem Kimi No Wa. Pak přijdou na řadu komiksy, zlatý fond československé kinematografie, hudební ukázky a já nevím, co ještě...

Ještě něco. Editorial (tato rubrika) je místem s původním obsahem. Zbytek blogu tvoří převzatý obsah.

O autorovi

Pro více informací se mrkněte na osobní stránky David Kaplan nebo profil Davida Kaplana, televizního a filmového produkčního. Na Instagramu jsem @davidzwebevize

Is this article helpful?

Jakmile přidáme nové filmy, hudbu nebo grafiku, dozvíte se to jako první

Jsem David z Webevize. Anime, komiksy, hudba, grafika, to je můj svět. Podělím se s vámi.